Žalgiris – stipriausias ir didžiausią biudžetą turintis Lietuvos krepšinio klubas. Jo sudėtyje rungtyniauja ir geriausiai apmokami krepšininkai Lietuvoje. Siūlome pasižvalgyti, su kokiais gi krepšinio bateliais rungtyniauja ryškiausios krepšinio žvaigždės Lietuvoje.

1. Nike Kobe A.D. Mid. – šie krepšinio bateliai yra patys populiariausi Žalgirio žaidėjų tarpe. Su jais rungtyniauja net 4 žalgiriečiai – Axel Toupane, Beno Udrih, Artūras Milaknis, Edgaras Ulanovas.

2. Nike Hyperdunk 2017 – antri pagal populiarumą krepšinio bateliai. Tiesa, juos pagrinde rinkosi aukštaūgiai – Paulius Jankūnas, Antanas Kavaliauskas, Martynas Sajus. Tuo tarpu Paulius Valinskas rungtyniavo su žemo profilio Nike Hyperdunk 2017 Low.

3. Under Armour Curry 1 – tai kanadiečio Kevin Pangos mėgstamiausi krepšinio bateliai šiame sezone. Tai vardiniai NBA žvaigždės Stephen Curry krepšinio kedai.

4. Nike LeBron XV – su šia krepšinio avalyne rungtyniavo pagrindinis Žalgirio centras Brandon Davies. Tai vardiniai vieno iš geriausių visų laikų NBA krepšininko, Lebron James krepšinio bateliai.

5. Jordan Super.Fly 2017 – šiuos sportbačius rinkosi šoklusis amerikietis Aaron White.

6. adidas Dame Lillard 4 – Vasilije Micić pasirinkimas. Tai vienintelis žalgirietis, kuris rinkosi rungtyniauti su Adidas kompanijos krepšinio bateliais.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *