Artūras Karnišovas – praeityje garsus Lietuvos krepšininkas, o šiuo metu NBA krepšinio klubo generalinis vadybininkas. Gyva krepšinio legenda yra vienas iš Denverio „Nuggets“ klubo vadovų.

NBA krepšinio klubo generalinis vadybininkas – tai ko gero svajonių profesija daugeliui krepšinio mėgėjų. Būtent A.Karnišovui ir pavyko pasiekti tokias įspūdingas pareigas. Žinoma, tai neįvyko per vieną dieną. Artūras Karnišovas krepšininko karjerą baigė 2002 metais. Ilsėtis ilgai neteko, nes sulaukė pasiūlymo prisidėti prie „Krepšinis be sienų“ projekto įgyvendinimo.

2008 metais Artūras Karnišovas sulaukė pasiūlymo darbuotis Houstono Rockets krepšinio klube. Jis užėmė pasaulinės talentų paieškos direktoriaus pareigas. Lietuvis buvo vertinamas dėl gebėjimo puikiai sutarti su NBA treneriais bei komandų vadovais. Taip pat dėl galimybių pastebėti perspektyvius žaidėjus, kurie galėtų rungtyniauti NBA lygoje.

2013 metais Artūras Karnišovas gavo naują pasiūlymą – užimti Denver Nuggets generalinio vadybininko asistento pareigas. Kol galiausiai 2017 metais jis buvo paaukštintas ir tapo minėto krepšinio klubu generaliniu vadybininku.

Dirbdamas „Nuggets“ klube A. Karnišovas padėjo formuoti tokią komandą, kurioje žaistų fiziškai itin stiprūs bei įvairiapusiški, universalūs žaidėjai. Taip pat komplektuojant sudėtį buvo įvertintos tokios žaidėjų savybės, kaip veržlumas, nesavanaudiškumas.

Kadangi Artūras Karnišovas už Atlanto yra itin gerbiamas, kaip aukšto lygio savo srities specialistas, tad tikėtina, kad ateityje jis gali pakilti į dar aukštesnes pareigas. Gal netgi tapti NBA lygos sekretoriumi. Žinoma, čia jau mes buriame iš kavos tirščių, bet reikėtų neatmesti ir tokio scenarijaus 🙂

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 2.3 / 5. Vertinimų skaičius: 3

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *