DeAndre Ayton – 216cm ūgio krepšininkas iš Bahamų. Šiam vidurio puolėjui žadamas pirmasis šaukimas 2018 metų NBA naujokų biržoje. 19-metis krepšininkas yra išties įspūdingų fizinių duomenų. Jo vadinamųjų sparnų ilgis net 227cm (skaičiuojant nuo vienos rankos pirštų galiukų iki kitos).

DeAndre Ayton statistika NCAA lygoje

DeAndre Ayton 2017-2018 sezone rungtyniavo NCAA lygoje. Jis atstovavo Arizonos universiteto komandą “Wildcats” ir per 35 sužaistas rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 20,1 taško, atkovodavo 11,6 atšokusio kamuolio ir blokuodavo 1,9 metimų.

DeAndre Aytonas lyginamas su Hakeemu Olajuwonu

Įdomu, tai jog DeAndre Aytonas, kaip tokio ūgio krepšininkas, yra itin universalus. Geba ne tik efektyviai stumdytis po krepšiu, bet ir taikliai atakuoti iš vidutinio nuotolio, veržtis nuo tritaškio linijos. Taip pat gali pataikyti ir iš toli. Jau dabar DeAndre Aytonas lyginamas su legendiniu iš Afrikos žemyno kilusiu krepšininku – Hakeemu Olajuwonu.

Tiesa, ir pats DeAndre Ayton prisipažino, jog jau nuo vaikystės bando atkartoti Hakeemo Olajuwono žaidimo judesius. Dar viena krepšinio legenda, iš kurio jaunasis krepšininkas sėmėsi žinių, tai Kevinas Garnettas.

Krepšinio apžvalgininkai pažeria ir kritikos

Krepšinio apžvalgininkai mato didelį DeAndre Ayton potencialą, bet tuo pačiu pažeria jam ir nemažai kritikos. Jų nuomone jis kol kas rungtyniauja per daug savanaudiškai. Per mažai stato užtvarų kitiems žaidėjams, o labiau rūpinasi savo galimybėmis pelnyti taškus. Visgi, 2×2 žaidimas yra itin svarbus krepšinio žaidimo elementas ir krepšininkui teks daugiau tam skirti pastangų, jeigu jis nori tapti reikšmingu NBA krepšininku.

Ką pasirinks Finikso Suns

Finikso Suns krepšinio klubui priklauso 1-asis NBA naujokų biržos 2018 šaukimas. Tad būtent ši komanda ir nuspręs ar pasikviesti į savo gretas Bahamų krepšinio žvaigždę DeAndre Ayton ar vis tik rinktis Europos jaunąjį krepšinio talentą – Luką Dončić.

Duomenys apie DeAndre Ayton

Gimimo data: 1998 m. liepos 23 diena.
Gimimo vieta: Nasau, Bahamos.
Ūgis: 216cm
Svoris: 113kg.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *