Kauno Žalgirio klubo vadovas bei komandos fanai labai apsidžiaugė, jog Šarūnas Jasikevičius nusprendė dar sezoną treniruoti Žalgirį. Visgi, geros valios čia ne tiek ir daug. Jaunajam treneriui buvo pasiūlytas itin solidus atlyginimas. Pranešama, jog Šarūno Jasikevičiaus alga bus net 85tūkst. eurų per mėnesį, o viso sezono kontrakto vertė sudarys 850tūkst. eurų. Tai rekordinis atlyginimas kokį Žalgiris yra mokėjęs treneriui per visą klubo istoriją. Tikėtina, kad tokio atlyginimo nėra gavės ir nė vienas kada nors rungtyniavęs klubo žaidėjas. Tiesa, šią informaciją dar reikėtų patikslinti.

Taigi, 2018-2019 metų sezone Šarūno Jasikevičiaus atlyginimas bus išties įspūdingas. Žinoma, 2017-2018 sezono metu Šarūnas Jasikevičius taip pat gavo solidų atlyginimą. Jis siekė 550tūkst. eurų už visą sezono laikotarpį.

Šarūno Jasikevičiaus rekordinė alga būnant krepšininku

Jei taip ir toliau kils Šarūno Jasikeviaus alga, tuomet jis kaip treneris gali uždirbti netgi daugiau, negu kaip buvo krepšinio žaidėjas.Tuo labiau, kad jo trenerio karjera tik prasidėjo.
Kaip krepšininko Šarūno Jasikevičiaus alga siekė 4mln. dolerių už sezoną. Tokią algą jam mokėjo Indianos Pacers klubas. Tiesa, NBA lygoje Lietuvos gynėjui įsitvirtinti nepavyko. Tuo tarpu Europoje Šarūnas Jasikevičius uždirbdavo ne ką mažiau. Įžaidėjas su Atėnų Panathinaikos komanda buvo sudaręs dviejų metų 7 mln. eurų vertės kontraktą.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 3 / 5. Vertinimų skaičius: 2

Dar nėra vertinimų

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *