Krepšinio sezonas baigėsi, tegyvuoja naujas sezonas. Žalgiris jau dėliojasi naujo 2019-2020 sezono gaires ir komandos sudėtį. Jau kuris laikas yra aišku, kad komandoje tikrai neliks Aaron White (206cm ūgis), Brandon Davies (208cm), Nate Wolters (193cm).

Jei Aaron White Žalgirio klubą palieka dar neturėdamas kito kontrakto, o tik svajoja žaisti NBA, tai Brandon Davies jau yra sudaręs itin pelningą kontraktą su Barcelonos klubu. Ispanų krepšinio grandas Žalgiriui turės sumokėti solidžią išpirkos sumą, nes Kauno komanda turėjo teisę pratęsti sutartį su krepšininku dar vienam sezonui.

Tokia pati situacija ir su Nate Wolters, kurio kontraktą perpirko Tel Avivo „Maccabi“ komanda. Taigi, minėti 3 žaidėjai jau tikrai kitame sezone nebežais Žalgiryje.
Tuo tarpu dėl kitų žaidėjų, kurių kontraktas pasibaigė šiame sezone yra didelis klaustukas. Artimiausiu metu sužinosime, su kuriais žaidėjais bus pratęstas kontraktas, o su kuriais nebe.

Šiai dienai Žalgiris nebeturi galiojančių sutarčių su šiais žaidėjais:

Antanas Kavaliauskas, Donatas Sabeckis, Deonas Thompsonas, Leo Westermannas (sutartyje numatyta žaidėjo +), Artūras Milaknis.

Žalgirio komandos sudėtis 2019-2020 sezone

Žalgiris dar turi sutartis su šiais žaidėjais: Paulius Jankūnas, Gytis Masiulis, Rokas Jokubaitis, Paulius Valinskas, Laurynas Birutis, Thomasas Walkupas, Martinas Gebenas, Edgaras Ulanovas, Marius Grigonis, Erikas Venskus, Lukas Uleckas. Taip pat kontraktą dar vienam sezonui turi ir vyr treneris Šarūnas Jasikevičius.
Žalgirio klubo naujokai:
Jock Landale – 211cm ūgio vidurio puolėjas.

Jau aišku, kad vieną iš minėtų aukštaūgių pakeis australas Jock Landale. Kontraktas sudarytas pagal susitarimą „1+1“. Tai yra kad garantuotai žais 2019-2020 sezone ir Žalgiris turės galimybę (pirmenybę) esant poreikiui pratęsti sutartį su žaidėju dar vienam sezonui.

Jock Landale 2018-2019 sezone rungtyniavo Belgrado „Partizan“ gretose, kuri žaidė Europos taurėje. Krepšininkas sužaidė 16 rungtynių ir aikštėje vidutiniškai praleido po 24 minutes, pelnė po 11,2 taško, atkovojo po 6,5 kamuolio, atliko po 1,8 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 15,1 naudingumo balo.

211 cm ūgio vidurio puolėjas 2014–2018 metais žaidė NCAA pirmenybėse ir atstovavo „Saint Mary‘s“ universiteto komandą.

2017-2018 metų sezone NCAA pirmenybėse J.Landale vidutiniškai pelnydavo po 21,5 taško, atkovodavo po 10,2 atšokusio kamuolio ir blokuodavo po 1,1 varžovų metimo.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *