Ignas Brazdeikis – perspektyvus krepšininkas

Ignas Brazdeikis – perspektyvus, iš Lietuvos kilęs krepšininkas. Žaidėjo pravardė – Iggy. Krepšininko tėvai – Diana Brazdeikienė ir Sigitas Brazdeikis. Beje, nė vienas iš jo tėvų nebuvo profesionaliais sportininkais, tačiau Sigito sesuo – Lina Brazdeikytė yra legendinė Lietuvos krepšininkė, kuri 1997 metais su Lietuvos moterų krepšinio rinktine iškovojo Europos čempionato aukso medalius.

Ignas Brazdeikis gimė Kaune (gimimo data: 1999 metai, sausio 8 diena), tačiau būdamas trejų metų jis su tėvais persikėlė gyventi į Čikagą (JAV). Po kelių metų būsimasis krepšininkas kartu su savo šeima persikėlė gyventi į Kanadą. Būtent šios šalies pilietybę Ignas Brazdeikis ir turi. Jis yra atstovavęs Kanados jaunimo rinktines. Visgi, jo tėtis, Sigitas Brazdeikis, viename iš interviu yra užsiminęs, jog jei jo sūnus gaus Lietuvos pilietybę galėtų atstovauti būtent mūsų šalies rinktinę. Žinoma, jeigu būtų kviečiamas tą daryti.

“Iggy” 2018-2019 metų sezone studijavo Mičigano universitete bei žaidė NCAA lygoje. 2019 metų birželio mėnesį Ignas Brazdeikis dalyvavo NBA naujokų biržoje ir jį 47 numeriu pašaukė New York Knicks komanda. I.Brazdeikis pasirašė dviejų metų sutartį su galimybe pratęsti dar vienam sezonui (sprendžia klubas). Per pirmą sezoną krepšininkas uždirbs 900 tūkst. JAV dolerių, o per antrąjį – 1,5 mln. Jei Iggy liks Knicks komandoje dar sezoną, tuomet gaus 1,8 mln. JAV dolerių.

Šiuo metu 201cm ūgio puolėjas rugtyniauja Las Vegaso vasaros lygoje. Pateikiame jo žaidimo epizodus iš vienų rungtynių, kuriose jis pelnė net 30 taškų.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 5 / 5. Vertinimų skaičius: 1

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *