Tacko Fall – 231cm ūgio krepšininkas, kuris 2019 metais pasirašė sutartį su Boston Celtics komanda. Tiesa, kontraktą žaidėjas pasirašė po NBA naujokų biržos, nes jos metu krepšininku nesusidomėjo nė vienas NBA krepšinio klubas.

Tacko Fall gimė Senegale, tačiau būdamas 16 metų persikėlė gyventi į JAV. Baigęs mokyklą atstovo Floridos universiteto komandą. Šiuo metu krepšininkui yra 23 metai (gimęs 1995 metų, gruodžio 10 dieną). Tad jis sąlyginai vėlai pravėrė profesionalios krepšinio komandos duris.

Tacko Fall yra ne tik aukščiausias krepšininkas šiuo metu pasaulyje, bet ir vienas aukščiausių apskritai žmonių mūsų planetoje. Šis milžinas ištiesęs ranką aukščiausiame jos taške siekia net 311cm aukštį! Priminsime, kad krepšinio lanko aukštis yra 305cm.

Įdomu tai, jog Tacko Fall atvykęs į JAV žaidė ne krepšinį, o futbolą, nes būtent ši sporto šaka domino šį atletą. Visgi, po kurio laiko senegalietis buvo įtrauktas į krepšinio programą ir su juo individualiai darbavosi NBA legenda – Hakeem Olajuwon.

Taigi, aukščiausias krepšininkas pravėrė NBA duris ir su nekantrumu lauksime jo debiuto stipriausioje pasaulyje krepšinio lygoje. Tuo tarpu šiuo metu Tacko Fall rungtyniauja NBA vasaros turnyre. Štai keletas epizodų iš jo pirmųjų varžybų vasaros lygoje.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 5 / 5. Vertinimų skaičius: 2

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *