Kėdainių Nevėžis: Krepšinio klubas turi naują vadovą

Kėdainių Nevėžis – logotipas

Krepšinio klubas Kėdainių Nevėžis eilę metų gyvavo didelėje netvarkoje. Šį faktą atspindi net 50tūkst. eurų kabanti skola Valstybinei mokesčių inspekcijai. Jei net neatsiskaitoma, ar gal netgi labiau tinkamas žodis “nesiskaitoma”, su svarbiausiomis šalies institucijomis, tai akivaizdu, kad organizacijoje veikla atliekama netinkamai.

Klubo vadovas

Visgi, panašu, kad krepšinio klubas, o tiksliau jo savininkai, imasi esminių permainų. Pranešama, kad Kėdainių Nevėžis turės naują vadovą. Juo bus buvęs profesionalus krepšininkas Mindaugas Arlauskas.

Sporto direktorius

Tuo tarpu sporto direktoriaus pareigas užims Virginijus Bulotas. Šis žmogus anksčiau buvo žinomas kaip krepšinio agentas, o pastaruoju metu darbavosi Jonavos futbolo klubo vadovo pareigose.

Klubo prezidentas

Ar ilgametis klubo prezidentas bei vienas iš dalininkų, Romanas Seliava, ir toliau vykdys tokias pareigas – nepranešama. Pranešama tik tiek, kad jo prezidentavimo laikotarpiui klube vyko tikra suirutė. Eilę pastarųjų metų Kėdainių Nevėžis nuolat balansavo ant bankroto ribos, o finansavimo veikla buvo vykdoma sunkiai paaiškinamais būdais.

Taip pat iškalbingas faktas yra tas, kad nuo 2018 metų pradžios iki dabar, krepšinio klubas turėjo net 4 skirtingus vadovus (Ingrida Marijošienė, Algimantas Ercius, Vaidotas Avižius, Mindaugas Arlauskas)! Įprastai komandų vadovai taip dažnai nesikeičia.

Netinkamo klubo valdymo pavyzdys

Kėdainių Nevėžis galėtų būti pavyzdžiu, kaip NEREIKIA valdyti krepšinio klubo. Organizacija nuolat skendėjo skolose ir turėjo tarpinę finansavimo grandį. Kėdainių Nevėžis finansavimą gaudavo per kitą įstaigą (Paramos ir labdaros fondas “Krepšinio angelai”). Ar tai yra normalu? Tikrai ne. Tai yra sunkiai suvokiamas dalykas. Kam reikia kurti dar vieną papildomą organizaciją, jei Kėdainių Nevėžis (VšĮ Veržlusis Nevėžis) gali gauti paramą tiesiogiai?

Algų vėlavimas žaidėjams taip pat buvo įprastas reiškinys šiame krepšinio klube. Apie tai krepšinio bendruomenė ne kartą skaitė spaudoje. O ką jau ten kalbėti apie komandos žaidimo kokybę. Kėdainių Nevėžis jau eilę metų “sėdi” LKL turnyrinės lentelės pabaigoje.

Vadovas – esminė figūra krepšinio klube

Nereikia būti dideliu ekspertu, kad suvokti, jog organizacijos valdymo kokybė bei jos sėkmė priklauso nuo vadovo. Būtent iš šios pareigybės eina visi esminiai sprendimai, kurie ir formuoja organizacijos strategiją, struktūrą, komunikaciją ir tt. Belieka tikėtis, kad naujieji krepšinio klubo vadovai sugebės iš esmės pakeisti iki tol vykdytą organizacijos politiką.

Kėdainių Nevėžis turi viską ko reikia būti stabiliu Lietuvos krepšinio lygos nariu: naują krepšinio areną, infrastruktūrą, pakankamą krepšinį mėgstančių žmonių auditoriją. Belieka klubui turėti tinkamus vadovus. Kitaip tariant tinkamus organizacijos lyderius.

Keletas faktų apie Kėdainių Nevėžį

Kėdainių Nevėžis įkurtas dar 1992 metais. Įkūrėjas – Stasys Mickevičius. Remiantis spaudoje pateiktais duomenimis klubo savininkai/dalininkai yra Romanas Seliava, Paulius Staliorius, Darius Jačunskas, Vygandas Valiukevičius.

Kėdainių arena (2500 vietų), J.Basanavičiaus g. 1A, Kėdainiai.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *