Krepšinio kamuoliai – viena pagrindinių prekių kategorijų krepšinio prekių internetinėse parduotuvėse. Pasiūloje prekeiviai dažniausiai tuti dviejų gamintojų krepšinio kamuolius – Spalding ir Molten. Būtent šios kompanijos ir yra lyderės pasaulyje pagal krepšinio kamuolių pardavimo apimtis.

Krepšinio kamuoliai Spalding

Spalding – viena pirmųjų kompanijų pasaulyje, kuri pradėjo gaminti krepšinio kamuolius. Būtent su Spalding krepšinio kamuoliais rungtyniauja ir vienos seniausių ir stipriausių pasaulio krepšinio lygų “NBA” žaidėjai. Oficialų NBA krepšinio kamuolį “Spalding NBA Gameball” galite įsigyti daugumoje parduotuvių.

Taip pat su Spalding krepšinio kamuoliais rungtyniaujama ir stipriausioje Europos krepšinio lygoje – Eurolygoje. Oficialų Eurolygos krepšinio kamuolį “SPALDING Euroleague Gameball TF 1000 LEGACY” taip pat rasite oficialioje kompanijos internetinėje parduotuvėje.

Tiesa, patys perkamiausi Spalding krepšinio kamuoliai yra šie – Spalding TF-250 ir Spalding TF-500. Tą sąlygoja itin palankus kainos ir kokybės santykis. Be to šie krepšinio kamuoliai yra universalūs. Su jais galima žaisti tiek salėje, tiek ir lauke.

Krepšinio kamuoliai Molten

Molten – dar vieni rinkos lyderiai. Šios kompanijos krepšinio kamuolius yra itin pamėgę Lietuvos krepšinio mėgėjai ir profesionalai. Su Molten krepšinio kamuoliais yra rungtyniaujama įvairiose Lietuvos krepšinio lygose. Pvz Molten BGG7 yra oficialus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kamuolys. Molten BGF7 yra oficialus NKL krepšinio kamuolys. Tuo tarpu moksleivių krepšinio lygoje rungtyniaujama su Molten BGM krepšinio kamuoliais.

Taip pat Molten yra oficiali FIBA krepšinio čempionatų kamuolių tiekėja. To pasekoje, tiek Olimpinėse žaidynėse, tiek Pasaulio bei Europos krepšinio čempionatuose rungtyniaujama su Molten gamintojo krepšinio kamuoliais.

Tad visus išvardintus krepšinio kamuolius ir dar daugiau galite rasti ir Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Prekės dažniausiai pristatomos kurjeriu per 1-2 darbo dienas. Atsiskaitymo būdai – išankstinis bankinis pavedimas arba atsiskaitymas grynais, kurjeriui pristačius prekę.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 5 / 5. Vertinimų skaičius: 1

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *