Belgija – Lietuva varžybų rezultatas ir statistika

Belgija – Lietuva varžybų rezultatas – 86:65 (23:9, 17:12, 28:10, 34:18). Taigi, Dariaus Maskoliūno, kaip naujojo Lietuvos krepšinio rinktinės vyr trenerio debiutas prisvilo.

Susidarė vaizdas, kad pirmus tris kėlinius mūsiškiai nesuprato, kad norint iškovoti pergalę prieš Belgijos krepšininkus reikia kovoti iš visų jėgų. Ir tik ketvirtajame kėlinyje Lietuvos rinktinė jau pademonstravo atitinkamą intensyvumą tiek gynyboje, tiek ir puolime. Tiesa, po trijų kėlinių turint 37 taškų deficitą per 1 kėlinį atkovoti tokį skirtumą jau sudėtinga misija. Šįkart tokio stebuklo sukurti nepavyko.

Belgija – Lietuva žaidėjų statistika

Belgija: Retinas Obasohanas 21 (6/7 dvit.), Jonathanas Tabu 18 (3/5 dvit., 4/7 trit.), Pierre‘as-Antoine‘as Gillet 11 (3/7 trit.), Quentinas Serronas 10.

Lietuva: Donatas Motiejūnas 17 (6/9 dvit.), Mindaugas Kuzminskas 15 (4/5 dvit.), Mantas Kalnietis 12 (3/4 dvit.), Eimantas Bendžius 8 (2/8 metimai), Tomas Dimša 5, Gytis Masiulis ir Jonas Mačiulis po 3, Arnas Butkevičius 2, Laurynas Birutis, Paulius Valinskas ir Žygimantas Janavičius taškų nepelnė.