Zionas Williamsonas – pirmasis 2019 metų NBA naujokų biržos šaukimas, kurį pasirinko New Orleans Pelicans ekipa. Krepšinio ekspertai šį krepšininką jau tituluoja, kaip būsimą krepšinio karalių. Kaip žinia, dabartiniam karaliui – Lebronui Jamesui jau 35 metai, tad akivaizdu, kad jau po vienų kitų metų jo fizinės galimybės rungtyniauti aukštame lygyje pradės akivaizdžiai mažėti.

Zionas Williamsonas – išskirtinių fizinių galimybių žaidėjas

Tuo tarpu Zionas Williamsonas dar tik pravėrė NBA duris ir yra kupinas jėgų įrodyti ko yra vertas. O jo išskirtinės fizinės galimybės jam tą leidžia daryti išties itin aukštu lygiu. Krepšininkas pasižymi įspūdinga sprogstamąją jėga.

Zionas Williamsonas

Tiesa, jo pilną atsiskleidimą gali sumaišyti polinkis į antsvorio priaugimą. Būdamas 19 metų Zionas Williamsonas jau dabar sveria 129 kilogramus. Kai jo ūgis tik 198cm. Tad šiam žaidėjui yra ypatingai aktualu laikytis subalansuotos mitybos rėžimo. Kaip žinia amerikiečiams tai ne tokia ir paprasta misija.

Zion Williamson trauma

Tiesa, reikėtų paminėti, jog Zionas Williamsonas kaskart priauga papildomus kilogramus tuomet, kai būna iškritęs iš rikiuotės dėl traumos. Taip jau buvo nutikę tuomet, kai jis dar žaidė Koledže, taip nutiko ir prieš pat 2019-2020 metų NBA sezoną.

Priešsezoninėse NBA rungtynėse puolėjui trūko kelio meniskas. Ko pasekoje, Zionas Williamsonas NBA lygoje debiutavo tik 2020 metų sausio mėnesio pabaigoje. Tad krepšininkui prireiks laiko, kad galėtų pilnai atgauti sportinę formą bei numesti papildomus kilogramus.

Būtent per didelis kūno svoris gali būti ir dažnų traumų priežastis. Kelio sąnariai tiesiog neatlaiko tokios didelės raumenų masės bei jos sąlygotos sprogstamosios fizinės jėgos.

Taigi, Zion Williamson debiuto NBA lygoje teko palaukti, tačiau krepšininkas jau pradeda demonstruoti savo galimybes. Puolėjas jau turėjo šansą aikštelėje susitikti ir su dabartiniu (vis dar) krepšinio karaliumi Lebronu Jamesu. O pastarasis tose varžybose pelnė 40 taškų ir aiškiai pareiškė, kad dar per anksti jį nukarūnuoti.

Pirmasis Zion Wiliamson vs Lebron James susitikimas aikštelėje

Keletas faktų apie Zion Williamson

Zionas Williamsonas gimė 2000 metų liepos 6 dieną. Krepšininkas atstovavo ir baigė Spartanburg Day mokyklą bei vienus metu mokėsi bei žaidė už Šiaurės Karolinos (North Carolina) universitetą. Primename, kad šios organizacijos krepšinio komanda vadinasi Duke Blue Devils.

Zion Williamson top 10 žaidžiant už Duke Blue Devils

Krepšininkas rungtyniauja lengvojo ir sunkiojo krašto pozicijose. Jeigu žaidėjas dar priaugs svorio, tuomet akivaizdu, kad reikės apsiriboti sunkiojo puolėjo pozicija, nes jam bus sudėtinga suspėti su lengvesniais ir greitesniais 3 pozicijos krepšininkais.

Na bet kaip ten bus, taip ir bus, o kol kas būtent jam yra žadama krepšinio karaliaus karūna.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 5 / 5. Vertinimų skaičius: 4

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *