Krepšinio naujienų portalai dėl susikloščiusios situacijos pasaulyje patirs sąstingį. Dėl korona viruso grėsmės, populiariausios krepšinio lygos stabdo veiklą. Šiame sąraše NBA, Eurolyga, LKL ir daugelis kitų.

Krepšinio naujienų portalai bus neaktyvūs

Kokios krepšinio naujienos gali būti nevykstant lygų, turnyrų veiklai? Akivaizdu, kad tik tokios, kurios yra susijusios su krepšininkų ir trenerių sveikata. Pastarųjų tarpe jau dabar girdimas vienas kitas užsikrėtimo atvejis.

Dėl krepšinio pasaulio veiklos stagnacijos interneto lankytojams krepšinio naujienų portalai tampa nelabai aktualūs. Na žinoma, šiek tiek lankytojų užsuks iš įpročio, bet kiek ilgai tas įprotis tęsis? LKL ir NKL lyga baigė sezoną ankščiau laiko, tad reikšmingų krepšinio naujienų iš šių turnyrų greitai nesulauksime.

Ar NBA ir Eurolyga pratęs sezoną?

Nors NBA ir Eurolyga kol kas skelbia tik apie laikiną veiklos sustabdymą, tačiau mažai tikimybės, kad po mėnesio viruso grėsmės jau nebebus ir lygos atnaujins varžybas.

Visgi, Europoje ir JAV korona virusas dar tik įgauna pagreitį ir tikėtina, kad po mėnesio bus pats pandemijos pikas. Tad akivaizdu, kad tokioms aplinkybėms esant čempionatai nebus atnaujinami.

Olimpinės žaidynės įvyks?

Netgi kalbama, kad Olimpinės žaidynės taip pat gali neįvykti. Tai būtų didelis smūgis visam sporto pasauliui tame tarpe krepšinis ne išimtis.

Taigi, dėl minėtų priežasčių krepšinio naujienų portalai ir jų pastovūs lankytojai patirs žinių “badą”. Ko pasekoje sumažės krepšinio svetainių lankomumas ir reklamos pardavimai. Panašu, kad krepšinio žurnalistams bent jau kuriam laikui teks ieškoti papildomų veiklų ir uždarbio galimybių. Tad korona virusas pavyks ir šį žiniasklaidos/verslo sektorių.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 4.7 / 5. Vertinimų skaičius: 3

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *