Krepšinis, moterys ir pinigai – Wilt Chamberlain gyvenimo detalės

Krepšinis vaikystėje Wilt Chamberlain net nepatiko ir pradžioje jis rinkosi lankyti lengvąją atletiką. Visgi, vėliau nusprendė pakeisti savo sprendimą, nes būtent krepšinis buvo pati populiariausia sporto šaka regione, kuriame jis gyveno bei lankė mokyklą.

Krepšinis ir pinigai

Ir akivaizdu, kad pasirinkimas pakeisti sporto šaką – pasiteisino. Būtent krepšinis jam padėjo išgarsėti bei uždirbti daug pinigų. Taip pat tapti itin populiariu tarp moterų.

Jau pačiame pirmame NBA sezone Wilt Chamberlain tapo daugiausiai uždirbančiu krepšininku. Jo metinis uždarbis siekė 30 000 dolerių. Žinoma, tai toli gražu nuo dabartinių kontraktų, tačiau tuo metu tai buvo dideli pinigai krepšinio srityje. Dolerio vertė irgi buvo dudesnė nei dabar. Taip pat reikėtų paminėti, jog tuo laikotarpiu buvo ir mažiau komandų lygoje. Tad tuo pačiu ir mažiau varžybų.

Wilt Chamberlain buvo verslus žmogus. Iš krepšinio uždirbtus pinigus jis investuodavo į verslą bei nekilnojamą turtą. Jo gyvenimo pabaigoje krepšininko turtas siekė 25 milijonus dolerių.

Wilt Chamberlain rekordai

Žinomiausias Wilt Chamberlain rekordas tai 100 pelnytų taškų per vienas varžybas. Būtent šis faktas labiausiai nustebino visą krepšinio pasaulį.

Taip pat neįtikėtini yra ir vieno sezono rezultatyvumo ir atkovotų kamuolių Wilt Chamberlain rekordai.

1961-1962 metų sezone Wilt Chamberlain vidutiniškai pelnydavo po 50.4 taško bei atkovodavo po 25.7 atšokusio kamuolio. Beje, būtent šiame sezone krepšininkas ir pelnė 100 taškų. Tiesa, 1961-1962 sezone Wilt Chamberlain neiškovojo NBA čempionų titulo.

Moterys

Wilt Chamberlain savo memuaruose teigė, jog per visą gyvenimą santykiavo iš viso su 20 000 moterų. Jis nurodė, jog per aktyviausią gyvenimo laikotarpį jis per naktį vidutiniškai pasimylėdavo su 2.3 moterų.

Kaip jis pats teigė savo prisiminimuose – krepšinis ir moterys buvo svarbi mano gyvenimo dalis.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 5 / 5. Vertinimų skaičius: 1

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *