Klubo istorija

Kauno mėgėjų krepšinio klubo kūrimo idėja užgimė 2006 metais Kaune. Apie klubo kūrimą buvo viešai paskelbta populiariame dienraštyje “15 minučių”.
Steigiant klubą pagrindinis tikslas buvo sudaryti galimybes krepšininkams tobulėti bei įgauti žaidybinės patirties rungtyniaujant miesto ir regionų krepšinio lygose.

Pirmame, debiutiniame sezone, buvo nuspręsta rungtyniauti naujai įsikūrusioje Kauno krepšinio lygoje (KKL) bei Regionų krepšinio lygoje (RKL). Pradžioje viskas vyko sklandžiai. Radome rėmėjų, subūrėme jaunų krepšininkų komandą ir buvome pasiruošę rungtyniauti. Tačiau likus vos kelioms savaitėms iki sezono pradžios pagrindiniai rėmėjai atsisakė remti (dėl jų įmonės ištikusių finansinių problemų). Dėl šios priežasties teko apsiriboti dalyvavimu Kauno krepšinio lygoje.

Startavome stipriausiame Kauno krepšinio lygos pogrupyje (aukso+ lygoje). Šioje grupėje buvo išties stiprios komandos, kurių branduolį sudarė NKL lygos klubų krepšininkai. Reguliariajame sezone, iš aštuonių komandų, likome penkti. Į pusfinalį komandai prasibrauti nepavyko.

Antrasis (2007/2008) KK Snaiperiai sezonas prasidėjo didelėmis permainomis. Klubo vadovybė nusprendė susijungti su Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) antrąja krepšinio rinktine. Tarp klubo ir universiteto buvo pasirašyta vienų metų bendradarbiavimo sutartis, pagal kurią didžiąją komandos dalį turėjo sudaryti VDU rinktinės žaidėjai. Komanda buvo pavadinta KK Snaiperiai & VDU2.

Antrasis sezonas nebuvo itin sėkmingas. Reguliariajame sezone komanda užėmė septintą vietą iš devynių ekipų ir pasitraukė iš kovos po pirmojo atkrintamųjų etapo.

Trečiasis (2008/2009) klubo sezonas prasidėjo vėl su kardinaliomis permainomis. Kadangi rėmėjų klubui atrasti vis dar buvo sudėtinga, o klubo biudžete esant lėšų trūkumui, buvo mąstyta apskritai nutraukti klubo veiklą, bet nesinorėjo prarasti visą įdirbį nuveiktą iki tol. Juolab, kad apie klubą rašė ir Kauno dienraščiai (15min) bei žinomiausi Lietuvos krepšinio portalai, tad daugiau ar mažiau KK Snaiperiai vardas jau buvo žinomas kauniečiams. Tad klubas nusprendė priimti į komandą žaidėjus, kurie galėtų patys padengti varžybų išlaidas.

Dėl šios priežasties komanda susilpnėjo ir klubo vadovybė nusprendė, jog geriau rungtyniauti silpnesniame Kauno krepšinio lygos (KKL) pogrupyje (aukso lygoje dabar vadinasi C lyga). Taip pat tuo metu jau buvo sukurtas jaunimo krepšinio portalas Krepsininkas.net, kuris tapo komandos informaciniais partneriais. Komandos pavadinimas tame sezone buvo KK Snaiperiai & Krepsininkas.net.

Šis sezonas ir vėl nebuvo itin sėkmingas, bet ne tiek dėl pasiektų rezultatų, kiek dėl darnos komandoje nebuvimo. Kadangi kiekvienas žaidėjas norėjo žaisti dėl asmeninės statistikos, o ne dėl bendro komandos rezultato. Tačiau dėl komandinės disciplinos nebuvimo kaltę prisiėmė klubo vadovybė, kuri nusprendė kitame sezone vykdyti esminius klubo pertvarkymus. Šiame sezone komanda savo pasirodymą baigė aukso lygos iššūkio taurės ketvirtfinalyje.

2009/2010 sezonas. Ekonominės krizės akivaizdoje apie rėmėjus buvo galima pamiršti, nes ir didieji krepšinio klubai apie rėmėjų gausą pasigirti negalėjo, o ką jau kalbėti apie nedidelius krepšinio klubus. Tad buvo įvestas klubo nario mėnesinis mokestis, užtikrinantis sklandžią klubo veiklą viso sezono metu.

Prieš šį sezoną buvo paruoštas nuoseklus artimiausių penkių metų planas, pagal kurį KK Snaiperiai klubas turėtų tapti patrauklia vieta, 16-19 metų, jaunimui siekiančiam tobulintis bei būti pastebėtiems kitų, profesionalių, klubų.

Šiame sezone jaunimo krepšinio portalas Krepsininkas.net ir toliau išliko klubo informaciniais partneriais, tačiau nuspręsta, kad komanda ir vėl vadinsis tiesiog KK Snaiperiai.

2014 metais dar kartą keitėsi komandos pavadinimas. Naujų klubo rėmėjų iniciatyva komanda buvo perkrikštyta į BC BOOM. 2014-2015 metų sezone BC BOOM rungtyniavo Regionų krepšinio lygoje.

Komandos foto iš įvairių sezonų:

Pirmas sezonas

Komandos pristatymas jaunimo renginyje prie PC Megos.

Komandos vidurio puolėjo Aismanto Zaso dėjimas parodomosiose varžybose prie PC Megos

Sezoną pradėjo šie žaidėjai

Sezonu metu prisijungė ir naujų žaidėjų

Jėgas teko išbandyti ir klubo vadovui

KK Snaiperiai komandoje žaidė ir dabartinis Kauno Žalgirio direktorius Paulius Motiejūnas

Antras sezonas

Šiame sezone vyr. treneriu buvo Arūnas Juknevičius

Trečias sezonas

Kitų sezonų informaciją bei foto ir video galeriją rasite www.krepsinioklubas.lt puslapio naujienų archyve.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 5 / 5. Vertinimų skaičius: 1

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *